Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ customized forged alloy wheel ] mecz 212 produkty.
Dostosowane kute felgi aluminiowe 19 cali do A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 115 mm, 120,65 mm, 120 mm, 127 mm, 130 mm, 139,7 mm, 143,1 mm, 165 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Materiał: | Aluminium T6061 |
Flow Forming 18x8 PCD 5X100 Kute felgi aluminiowe OEM
| Nazwa produktu: | Flow Forming 18x8 PCD 5X100 Kute felgi aluminiowe OEM |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
LSGZL 18-calowe kute felgi aluminiowe do Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 108 mm, 115 mm, 112 mm, 127 mm, 100 mm, 139,7 mm, 98 mm, 165,1 mm, 114,3 mm, 120,65 |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Materiał: | aluminium, |
Niestandardowe 1-częściowe 2-częściowe 3-częściowe kute felgi aluminiowe
| Imię: | KIPARDO Kute felgi aluminiowe dostosowane do indywidualnych potrzeb 1 sztuka 2 sztuki 3 sztuki produ |
|---|---|
| Materiał: | T6061 |
| kolor: | Dostosuj |
Odporne na ciepło 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114,3 5 × 120 kute felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Odporne na ciepło 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114,3 5 × 120 kute felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
Aftermarket 18 19 20-calowe kute felgi aluminiowe wklęsłe naprzemiennie
| Nazwa produktu: | Aftermarket 18 19 20-calowe kute felgi aluminiowe wklęsłe naprzemiennie |
|---|---|
| Materiał: | T6061 |
| kolor: | Dostosowane |
Odporna na uderzenia obręcz ze stopu aluminium z 5 otworami
| Nazwa produktu: | Odporna na uderzenia obręcz ze stopu aluminium z 5 otworami |
|---|---|
| Styl: | Nowy design |
| kolor: | biały / czarny / brązowy / szary |
Koła ze stopu metali kute z brązu o wysokiej wytrzymałości
| Nazwa produktu: | Specyfikacje Kipardo 6061-T6 dostosowane kute felgi aluminiowe szczotkowane brąz |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| kolor: | Złoto |
Niestandardowe 17 18 19 20 21 22-calowe kute felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Niestandardowe 17 18 19 20 21 22-calowe kute felgi aluminiowe |
|---|---|
| Styl: | Nowy design |
| kolor: | srebro + wiele szprych |
Nieoryginalne, szczotkowane, kute felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Nieoryginalne, szczotkowane, kute felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| kolor: | Dostosowane |

