Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ customized forged alloy wheel ] mecz 212 produkty.
SS Niestandardowe wklęsłe kute felgi ze stopu aluminium 19 cali 5 X 112
| PCD: | 98mm-165,1mm |
|---|---|
| ET: | 10mm-50mm, 3mm-90mm |
| Materiał: | A6061-T6, A356.2 T6 felga ze stopu aluminium |
JWL Standard 18 × 8 5 × 112 5 × 120 Aftermarket Casting Alloy Wheels
| Nazwa produktu: | JWL standardowe 18x8 5X112 5X120 nieoryginalne aluminiowe felgi samochodowe do S63 S365 M4 M3 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | dostosowane |
15X6,5 17X8 18X7,5 18X8 TS16949 Obręcz ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | 15X6.5 16X7 17X7 17X8 18X7.5 18X8 felga ze stopu aluminium dla KLASA JWL/VIA/TS16949 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
Land Rover Replica Truck Aluminiowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 22 cale
| Nazwa produktu: | 16-22-calowe repliki Land Rovera ze stopu aluminium felgi samochodowe / koła do samochodów ciężarowy |
|---|---|
| Nadające się do: | LAND ROVER |
| Materiał: | A356.2 |
17-calowe felgi samochodowe ze stopu aluminium A356.2 5x127
| Nazwa produktu: | 17-calowa oryginalna aluminiowa felga samochodowa ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 60 SZTUK |
Na rynku wtórnym felgi aluminiowe o dużej nośności, formowane przepływowo
| Nazwa produktu: | Na rynku wtórnym obręcze ze stopu aluminium o dużej nośności, formowane przepływowo |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| Kolor: | dostosowane |
16 × 6 5 × 114,3 Odlewane felgi aluminiowe do Toyoty
| Nazwa produktu: | 16 × 6 5 × 114,3 Odlewane felgi aluminiowe do Toyoty |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Wykończeniowy: | malowanie / obrobiony / frezowany / lustrzany / polerowany |
Paliwo - oszczędne Obręcz koła samochodu terenowego 16 "17" 20 "
| Nazwa produktu: | Paliwo - oszczędne Obręcz koła samochodu terenowego 16 "17" 20 " |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Czerwony |
19-calowe 20-calowe kute koła ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | 19-calowe 20-calowe kute koła ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | T6061 |
| kolor: | Dostosuj |
Lekkie 2-częściowe kute koła ze stopu aluminium 6061-T6
| Nazwa produktu: | Lekkie 2-częściowe kute koła ze stopu aluminium 6061-T6 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| kolor: | Dostosowane |

