Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ customized forged alloy wheel ] mecz 212 produkty.
S Class 16 cali 5x139,7 5-otworowe felgi aluminiowe odlewnicze
| Nazwa produktu: | Chiny producent hurtowy 2019 nowy projekt s klasy 16 17-calowe 5-otworowe felgi samochodowe ze stopó |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| Kolor: | brązowy |
Zamiennik OEM 17 cali 18 cali 5x114,3 odlewane felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Aluminiowe niestandardowe 17-calowe nowe felgi samochodowe 18-calowe felgi aluminiowe 5x114.3 obręcz |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 części |
17-calowe 18-calowe 5x100 5x120 Odlewane z brązu felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Gorąca sprzedaż 17 18-calowe felgi aluminiowe 5x100 5x120 na rynku wtórnym wykonane w Chinach |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
19-calowe uniwersalne aluminiowe felgi aluminiowe odlewane z PCD 5x120
| PCD: | 5x120 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm, 38mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Koła ze stopu aluminium Multi PCD, 5 otworów, kute felgi ze stopu aluminium
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114,3mm, 98mm |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, +15~+47mm/+15~+25mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
5x127 5x114.3 Odlewane felgi aluminiowe A356.2 Aluminiowa felga samochodowa
| Nazwa produktu: | Aluminiowe niestandardowe 17-calowe nowe felgi samochodowe 18-calowe felgi aluminiowe 5x114,3 obręcz |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 Aluminium |
| MOQ: | 4 części |
20x9 20-calowe felgi aluminiowe do odlewania samochodów Aluminiowe kute koło
| Materiał: | Nowa konstrukcja felg aluminiowych 20x9 20-calowych felg samochodowych |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt. |
| Typ koła: | 2021 projekt |
TS16949 Wymiana Benz 22x10 felgi samochodowe ze stopu metali lekkich
| Nazwa produktu: | TS16949 Wymiana Benz 22x10 felgi samochodowe ze stopu metali lekkich |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
5x112 Audi Replica Aluminiowe felgi Felgi 4x4 Aluminiowe felgi
| Nazwa produktu: | Replika 5x112 felgi Audi Wheels 4x4 felgi aluminiowe |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
6 kółek ze stopu aluminium 20 cali 6x139,7 do tacoma f150 toyota land cruiser
| Nazwać: | Felgi aluminiowe 20 cali 6x139.7 dla toyota tacoma 4Runner |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wykończeniowy: | Wiele kolorów, obsługuje również dostosowane |

