Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ customized forged alloy wheel ] mecz 212 produkty.
5X112 5X120 Odlewane felgi aluminiowe A356.2 19-calowe felgi aluminiowe Seria C Klasa 3
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| Kolor: | Dostosuj |
| Wykończeniowy: | Chrom/poler/pędzel/twarz maszyny |
American Sport Car Cienkie wklęsłe felgi aluminiowe A356.2 Aluminium 19 cali
| Nazwa produktu: | Amerykański samochód sportowy wklęsłe cienkie szprychy 15 16 17 18 19-calowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 Aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
18-calowe felgi aluminiowe do felg samochodowych Mercedes Benz
| Nazwa produktu: | 18-calowe felgi aluminiowe do felg samochodowych Mercedes Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
Aftermarket Mag 19 "20" Aluminiowe koło
| Nazwa produktu: | Aftermarket Mag 19 "20" Aluminiowe koło |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | 2021 Nowy projekt |
JWL 19 "Toyota HONDA Civic A356.2 Odlewane felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | JWL 19" Toyota HONDA Civic A356.2 odlewane felgi aluminiowe |
|---|---|
| pasuje dla: | Toyota (Honda) |
| Materiał: | A356.2 |
Dwuczęściowe kute koła ze stopu aluminium 5 × 108
| Nazwa produktu: | KIPARDO kute koła 5x108 2 szt. 24 6061t6 monoblok 2 szt. 3-częściowe kute felgi |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
Zamiennik OEM 16x6,5 17x6,5 5x114,3 Odlewane felgi aluminiowe
| Materiał: | 2019 gorące 16x6.5 17x6.5 5x114.3 felgi aluminiowe felgi odlewnicze na sprzedaż |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt. |
| typ koła: | 2021 projekt |
OEM 18-calowe 5X120 5x112 czarne kute felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | 18 19 20 cali 5X120 5x112 czarny kolor Koła ze stopu aluminium Kucie OEM na rynku wtórnym |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 60 SZTUK |
13-calowe 17-calowe, wieloramienne, czarne felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | 13 14 15 16 17-calowe wieloramienne czarne felgi samochodowe z odlewu aluminiowego na rynek wtórny |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 Aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
15-calowe kute felgi aluminiowe 110 mm wklęsła konstrukcja CB
| PCD: | 139,7 mm, 5/6*139,7 |
|---|---|
| ET: | -44mm, -44mm |
| Gwarancja: | 3 lata |

