Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ customized forged alloy wheel ] mecz 212 produkty.
Srebrne wykończenie PCD 5x114.3 Kute felgi aluminiowe Dostosowany kolor
| PCD: | 130 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 143,1 mm, 114,3~139,7 |
|---|---|
| ET: | 0mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
KIPARDO 6x139,7 Odlewane felgi aluminiowe Samochód A356.2 Felgi ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | KIPARDO nowy projekt 18-calowe felgi odlewane felgi aluminiowe do samochodu |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 Aluminium |
| MOQ: | 60 SZTUK |
18-calowe 19-calowe felgi aluminiowe 5x114,3 A356.2
| Nazwa produktu: | Niestandardowe 18-calowe 19-calowe 5x112 5x114.3 Koła Sportowe felgi aluminiowe felgi |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
15-calowe felgi samochodowe ze stopu metali lekkich 5x100
| Nazwa produktu: | 2020 nowe koło samochodowe na rynku wtórnym 15 16 17-calowe felgi aluminiowe 5x100 |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
ET 25 PCD 5x112 Kute aluminiowe felgi Długa gwarancja
| PCD: | 112mm, 120mm, 130mm |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm, 59 |
| Gwarancja: | 3 lata |
Muti mówił 17 18 19 Calowe felgi aluminiowe odlewane do bmw serii 3 serii 5)
| słowo kluczowe: | odlew felgi aluminiowej do BMW serii 3 serii 5 |
|---|---|
| PCD: | 5x112,5x114,3,5x110 |
| Materiał: | Stop aluminium |
KIPARDO Polerowane, frezowane 18-calowe felgi aluminiowe Al Toyota Casting
| Nazwa produktu: | KIPARDO Polerowane, frezowane 18-calowe felgi aluminiowe Al Toyota Casting |
|---|---|
| Materiał: | A356.2/Aluminium |
| Kolor: | SREBRO |
KIPARDO Odlewane felgi aluminiowe 18-calowe aluminiowe obręcze aluminiowe polerowane Toyota
| Nazwa produktu: | KIPARDO Polerowane, frezowane 18-calowe felgi aluminiowe Al Toyota Casting |
|---|---|
| Materiał: | A356.2/Aluminium |
| Kolor: | srebro |
Felgi aluminiowe A356.2 Land Rover Replica z niestandardowym logo
| Nazwa produktu: | Land Rover Nowo zaprojektowana replika obręczy koła ze stopu metali lekkich z 2021 roku |
|---|---|
| PASUJE DLA: | Land Rover |
| Materiał: | A356.2 |
Nieoryginalne repliki felg aluminiowych do malowania Land Rovera
| Nazwa produktu: | Nowe felgi aluminiowe na rynku wtórnym Replika felg aluminiowych do Land Rovera |
|---|---|
| Nadające się do: | LAND ROVER |
| Materiał: | A356.2 |

