Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ customized forged alloy wheel ] mecz 212 produkty.
Kipardo 22-calowe kute felgi aluminiowe 114,3 mm PCD
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 130 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
5 szprych 18-calowych 19-calowych odlewanych felg aluminiowych do samochodu
| Materiał: | A356.2 aluminium |
|---|---|
| MOQ: | 60 SZTUK |
| Kolor: | brązowy/czarny |
17-calowe aluminiowe felgi aluminiowe 5X114.3 do felg samochodowych
| Nazwa produktu: | 18-calowa fabryczna bezpośrednia obręcz samochodowa 5X114.3 felgi samochodowe odlewane ze stopu alum |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
JWL VIA 18-calowe aluminiowe felgi samochodowe 5x120 A356.2
| Nazwa produktu: | Niestandardowe hurtowe nowe felgi samochodowe 5x120 chińskie tanie aluminiowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
5x120 Aftermarket kute felgi aluminiowe 42mm ET
| PCD: | dostosowane |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
VIA Kute felgi aluminiowe 40mm ET Konfigurowalny kolor
| PCD: | Dostosowane |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Land Cruiser 20 cali 21 cali repliki felg aluminiowych 5 × 150
| Nazwa produktu: | Standardowe koła terenowe JWL 20 cali 21 cali 5x150 OEM do Land Cruiser |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Lekkie, odporne na uderzenia aluminiowe koła formowane metodą płynięcia
| Imię: | Koła formowane metodą Flow |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
17-calowe felgi aluminiowe, lekkie kute felgi wklęsłe
| PCD: | 143,1 mm, 165,1 mm, 98 mm |
|---|---|
| ET: | Dostosowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
Jednoczęściowe kute koła monoblokowe dla najlepszych kierowców
| Nazwa produktu: | Jednoczęściowe kute koła monoblokowe dla najlepszych zawodników |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| Kolor: | dostosowane |

