Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ via car aluminum rim ] mecz 243 produkty.
Matowe czarne aluminiowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 20 cali PCD 6x139,7
| ET: | 12mm |
|---|---|
| Gwarancja: | 3 lata |
| Materiał: | STOP, Aluminium |
Aftermarket A356.2 Car Alloy Wheels
| Imię: | Aftermarket A356.2 Car Alloy Wheels |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
20 22-calowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 5 × 120
| Nazwa produktu: | 20 22-calowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 5 × 120 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Sport Vogue Ranger Rover oem Autobiografia aluminiowe felgi samochodowe
| Nazwa produktu: | Sport Vogue Ranger Rover oem Autobiografia aluminiowe felgi samochodowe |
|---|---|
| PASUJE DLA: | Ranger Rover |
| Materiał: | A356.2 |
Range Rover 17-calowe felgi PCD 6x139,7 ze stopu aluminium 17-calowe felgi terenowe
| Nazwa produktu: | 22-calowa obręcz koła ze stopu aluminium 6x139,7 do jazdy terenowej |
|---|---|
| Nadające się do: | Dla Ranger Rover, Toyota tacoma lexus GX460 GX470; |
| Materiał: | A356.2 |
Aftermarket Alumilum Alloy PCD 5X114.3 20-calowe felgi
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114,3mm |
|---|---|
| ET: | 38 |
| Gwarancja: | 3 lata |
A356.2 Materiał Pięć szprych 4x4 Off Road Odporne na korozję
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Aluminiowe felgi En 139,7 Pulgadas 4x4 Off Road do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,20x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
20-calowe felgi 6x139,7 Aluminiowe felgi aluminiowe w kolorze matowym czarnym
| PCD: | 127mm, 139,7mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 15mm, 18mm, 12 |
| Gwarancja: | 3 lata |
20-calowe felgi terenowe 4x4 Toyota Tacoma Tundra Alloy Wheels
| Nazwa produktu: | 17 20-calowe aluminiowe felgi terenowe 4x4 do samochodów |
|---|---|
| Styl: | 2022 nowy projekt |
| Kolor: | czarny matowy lub dostosowany |

