Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ via car aluminum rim ] mecz 243 produkty.
Pięć szprych, głębokie wklęsłe, 6 otworów, 6x114.3 obręcz koła terenowego
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Deep Dish 6 otworów 6x139,7 4x4 Off Road Felgi Stop aluminium
| Imię: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
20 cali 6 końcówek Offroad Alloy Pickup Suv 6x139,7 5x150 4x4 Obręcz do tacoma
| Nazwać: | 17 18 19 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 20X9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Dwuczęściowe kute koła z dziesięcioma szprychami do luksusowych samochodów
| Nazwa produktu: | Dwuczęściowe kute koła z dziesięcioma szprychami do luksusowych samochodów |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| kolor: | Dostosowane |
Lekkie kute koła ze stopu aluminium 6061-T6
| Nazwa produktu: | Lekkie kute koła Kipardo 6061-T6 w niestandardowych kolorach do luksusowych samochodów |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| kolor: | Dostosowane |
6 * 139,7 BLACK RHINO Aluminiowe wklęsłe 16-calowe felgi terenowe 4x4
| Nazwa produktu: | 4X4 6 * 139,7 BLACK RHINO aluminiowe wklęsłe koło terenowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
17 18 19 cali 6x139,7 4x4 matowe czarne felgi terenowe
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
20 cali 6x114.3 6x139,7 felgi ze stopu aluminium 4x4 Offroad dla toyota fj cruisier
| Nazwa: | 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 20X9 |
| Szerokość: | 9 cali |
15-calowe 4-otworowe felgi aluminiowe o niestandardowym rozmiarze, aluminiowe felgi samochodowe
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114,3mm, 4/8*100~114,3 |
|---|---|
| ET: | 20mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
17-calowe kute aluminiowe felgi odporne na korozję
| PCD: | dostosowane |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm |
| Gwarancja: | 3 lata |

