Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ via car aluminum rim ] mecz 243 produkty.
15-calowe 4-otworowe felgi aluminiowe o niestandardowym rozmiarze, aluminiowe felgi samochodowe
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114,3mm, 4/8*100~114,3 |
|---|---|
| ET: | 20mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
17-calowe kute aluminiowe felgi odporne na korozję
| PCD: | dostosowane |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, 30mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
F60632 R 18-calowe felgi rozłożone felgi aluminiowe 8.0j do Mercedesa SL5
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 25mm, 30mm, 35mm |
| Gwarancja: | Gwarancja na 3 tak |
Lekkie koła Mag na rynku wtórnym ze stopu aluminium
| Materiał: | Stop aluminium |
|---|---|
| kolor: | Dostosowane |
| Wykończeniowy: | Chrome / polski / pędzel |
A356.2 Matowe czarne polerowane 17-calowe felgi terenowe
| PCD: | 114,3 mm, 127 mm, 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
18 cali 6x114.3 6x139,7 4x4 Off Road Felgi aluminiowe felgi aluminiowe
| Nazwać: | 18 cali 6x114.3 6x139,7 4x4 Off Road Felgi aluminiowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Rozmiar: | 18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Odporne na ciepło 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114,3 5 × 120 kute felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Odporne na ciepło 20 "21" 22 "5 × 112 5 × 114,3 5 × 120 kute felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
15-calowe felgi terenowe 4x4 ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Chińskie fabryki wysokiej jakości aluminiowe felgi 15 cali 4 * 4 offroad |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
6x139.7 Głębokie wklęsłe 6-otworowe aluminiowe koła terenowe
| PCD: | 6x139,7 |
|---|---|
| ET: | -44mm/-19mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
20x12 PCD Spinning 20 cali 4x4 6x139,7 6x114.3 Obręcze terenowe
| PCD: | 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |

