Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ via car aluminum rim ] mecz 243 produkty.
Land Rover Replica Truck Aluminiowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 22 cale
| Nazwa produktu: | 16-22-calowe repliki Land Rovera ze stopu aluminium felgi samochodowe / koła do samochodów ciężarowy |
|---|---|
| Nadające się do: | LAND ROVER |
| Materiał: | A356.2 |
19x8 19x9 6061 Aluminiowe 5 otworów 5x112 Felgi samochodowe
| Nazwa produktu: | 19x8 19x9 Custom Wheels 6061 Aluminium 5 Hole 5x112 felgi samochodowe do Benz |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt |
| Typ koła: | Projekt 2021 |
18 19-calowe sportowe felgi samochodowe ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | felgi samochodowe ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | Malowanie, cięcie diamentowe, dostosowane |
VIA Schodkowa obręcz koła ze stopu aluminium 15 X 8 cali
| PCD: | 100mm, 114,3mm |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 20mm, 30mm, 0mm |
| Gwarancja: | 3 lata gwarancji na 100000 km |
17 × 9 JWL Felgi samochodowe Beadlock A356.2 Felgi ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Universal Car 17 × 9 6-otworowe felgi aluminiowe z koralikami |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | Dostosowane |
Obrabiane maszynowo felgi samochodowe ze stopu aluminium 19 cali 5 x 112
| PCD: | 112mm |
|---|---|
| ET: | 35mm, 40mm, 42mm |
| Gwarancja: | Struktura |
18-calowe 19-calowe felgi aluminiowe 5x114,3 A356.2
| Nazwa produktu: | Niestandardowe 18-calowe 19-calowe 5x112 5x114.3 Koła Sportowe felgi aluminiowe felgi |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
JWL VIA BMW kute felgi aluminiowe Koła 8,5 cala 19 cali
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Materiał: | STOP, Aluminium |
6x114.3 18-calowe niestandardowe aluminiowe felgi, 4-biegowe 18-calowe koła
| Nazwać: | 17 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
PCD 6 × 139,7 20 22-calowe felgi ze stopu aluminium do RANGER ROVER
| Nazwa produktu: | Nowa konstrukcja 20 22-calowych felg aluminiowych PCD 6x139.7 repliki kół do amerykańskiego samochod |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |

