Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ via car aluminum rim ] mecz 243 produkty.
Wklęsłe 4X114.3 Koła Felgi Suv Samochód osobowy Aluminiowe felgi
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| Materiał: | STOP, stop aluminium |
| Wykończeniowy: | Czarny |
18-calowe felgi aluminiowe 5 × 112 5 × 120 do serii C klasy 3
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| Kolor: | dostosuj |
| Wykończeniowy: | Chrom/poler/pędzel/twarz maszyny |
Szczotkowane, polerowane felgi aluminiowe 19x9,5 odporne na korozję
| Nazwa produktu: | 17x8.0 18x8.0 19x8.5 19x9.5 koło samochodowe ze stopu aluminium alloy |
|---|---|
| Materiał: | Aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
Concave Deep Dish 6 Lugs 20 cali 6x139,7 Aluminiowe felgi
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 5/6/8*100~139,7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, -5mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Szczotkowane srebrne kute felgi aluminiowe do wyścigów
| Nazwa produktu: | Szczotkowane srebrne kute felgi aluminiowe do wyścigów |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| kolor: | Dostosowane |
Nieoryginalne, szczotkowane, kute felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Nieoryginalne, szczotkowane, kute felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| kolor: | Dostosowane |
17 18 cali 5 × 100 5 × 112 5 × 114,3 Wyścigowe felgi aluminiowe na rynku wtórnym
| Materiał: | stop aluminium |
|---|---|
| kolor: | Dostosowany kolor |
| Wykończeniowy: | Chrome / polski / pędzel |
Kute koła ze stopu aluminium 4 × 4 5 × 114,3 6 × 139,7
| Nazwa produktu: | Kute koła ze stopu aluminium 4 × 4 5 × 114,3 6 × 139,7 |
|---|---|
| Styl: | 2020 nowy projekt |
| kolor: | srebro + wiele szprych |
15-calowe kute felgi aluminiowe 110 mm wklęsła konstrukcja CB
| PCD: | 139,7 mm, 5/6*139,7 |
|---|---|
| ET: | -44mm, -44mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Aftermarket 17 18 19-calowe aluminiowe felgi samochodowe 5 × 120
| Nazwa produktu: | HOT Selling High Performance 17 18 19-calowe koło samochodowe z aluminiowymi obręczami 5X120 |
|---|---|
| Styl: | 2020 nowy projekt |
| kolor: | czarny |

