Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ via car aluminum rim ] mecz 243 produkty.
2020 aftermarket felga aluminiowa samochód felgi samochodowe felga aluminiowa 20 felga aluminiowa 5x112
| Nazwa produktu: | 2020 aftermarket felga aluminiowa samochód felgi samochodowe felga aluminiowa 20 felga aluminiowa 5x |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
16 "17" 18 "19" Aluminiowe naprzemienne koła
| Nazwa produktu: | hurtownia aftermarket felga aluminiowa obręcz koła obsada koła 16 '' 17 '' 18 '& |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Paliwo - oszczędne 17 18 19-calowe 3-częściowe kute koła
| Nazwa produktu: | producent porcelany 2020 17 18 19 cali Kute felgi aluminiowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | Alunimun, Alloy |
| kolor: | Dostosowane |
Niestandardowe 18-calowe obręcze ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Indywidualny rozmiar 17 18 samochodowych felg aluminiowych 17-calowa obręcz na rynku wtórnym |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Obręcz koła samochodu ze stopu aluminium replika bmw Wheel China Wheel
| Nazwa produktu: | Obręcz koła samochodu ze stopu aluminium replika bmw Wheel China Wheel |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | Dostosowane |
A356.2 14 "17x7.0 18x7.5 Aluminiowa obręcz koła
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| kolor: | Dostosuj |
| Wykończeniowy: | twarz maszyny |
Felgi terenowe ze stopu aluminium 6 otworów 4x4 z chromowanymi nitami
| PCD: | 139,7 mm, 150 mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Materiał: | Stop aluminium |
17-calowe felgi 6 × 139,7 PCD 5 × 150 4x4
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| kolor: | Dostosuj |
| Wykończeniowy: | Chrom / polski / pędzel / twarz machina |
17-calowe felgi samochodowe ze stopu aluminium A356.2 5x127
| Nazwa produktu: | 17-calowa oryginalna aluminiowa felga samochodowa ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 60 SZTUK |
Koła terenowe ze stopu aluminium PCD 5x150 17-calowe obręcze do samochodów ciężarowych
| Nazwać: | Aluminiowe felgi samochodowe |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |

