Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ via car aluminum rim ] mecz 243 produkty.
JWL VIA Standard 17 18 19 calowe repliki felg aluminiowych 5 × 112
| Nazwa produktu: | 17 18 19-calowe koła, hurtowo 5 * 112 JWL przez felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
PCD 6 × 139,7 20 22-calowe felgi ze stopu aluminium do RANGER ROVER
| Nazwa produktu: | Nowa konstrukcja 20 22-calowych felg aluminiowych PCD 6x139.7 repliki kół do amerykańskiego samochod |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Paliwo - oszczędne Obręcz koła samochodu terenowego 16 "17" 20 "
| Nazwa produktu: | Paliwo - oszczędne Obręcz koła samochodu terenowego 16 "17" 20 " |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Czerwony |
Aluminiowe felgi samochodowe ze stopu aluminium 18 cali
| Nazwa produktu: | 18-calowe niestandardowe felgi aluminiowe do popularnych samochodów |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
5-otworowe 19-calowe felgi ze stopu aluminium do kół samochodowych Mercedes
| Nazwa produktu: | Wysokiej jakości felgi aluminiowe z 5 otworami 19-calowe felgi do kół samochodowych Mercedes |
|---|---|
| kolor: | srebro |
| Otwór: | 5,6 |
Universal Car 17 × 9 6 Hole Casting Alloy Wheels With Beadlock
| Nazwa produktu: | Universal Car 17 × 9 6-otworowe felgi aluminiowe z koralikami |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | dostosowane |
TS16949 18-calowe niestandardowe felgi OEM dopuszczalne dla lekkich ciężarówek SUV
| Gwarancja: | 3 lata |
|---|---|
| MATERIAŁ: | Aluminium |
| Wykończeniowy: | Czarny, czarny połysk + okno frezowania + nity chromowane |
17-calowe felgi aluminiowe 4 × 4 dla Toyota Tacoma Tundra
| Nazwa produktu: | 17-calowe felgi aluminiowe 4×4 6x139,7 do toyoty tacoma tundra |
|---|---|
| Styl: | 2022 nowy projekt |
| Kolor: | czarny matowy lub dostosowany |
Kipardo 22-calowe kute felgi aluminiowe 114,3 mm PCD
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 130 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
18-calowe 19-calowe 5-otworowe aluminiowe felgi samochodowe do Chevroleta Malibu
| PCD: | 100mm, 108mm, 112mm, 114,3mm, 105 |
|---|---|
| ET: | 35mm, 38 |
| Wykończeniowy: | Czarny pistolet szary |

