Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ via car aluminum rim ] mecz 243 produkty.
10mm ET PCD 114,3mm 4x4 felgi terenowe do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
127mm PCD 18-calowe felgi terenowe 4X4 Gloss Black Color
| PCD: | 127mm, 130mm, 139,7mm, 135 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, -10 |
| Gwarancja: | 3 lata |
17-calowe felgi PCD 5X150 SUV 4x4 Off Road do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowe felgi samochodowe |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
Aluminiowe 17-calowe felgi aluminiowe z 6 otworami Offroad 139,7 pcD
| PCD: | 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | 18mm, -12mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Aluminiowe felgi aluminiowe z głębokim wklęsłym Land Roverem 6x139,7 17 cali
| Nazwać: | 17-calowe aluminiowe felgi 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9 |
| Szerokość: | 9 cali 17 cali |
6 kółek ze stopu aluminium 20 cali 6x139,7 do tacoma f150 toyota land cruiser
| Nazwać: | Felgi aluminiowe 20 cali 6x139.7 dla toyota tacoma 4Runner |
|---|---|
| Materiał: | Stop aluminium |
| Wykończeniowy: | Wiele kolorów, obsługuje również dostosowane |
Replika felg aluminiowych Land Rover 17 "A356.2
| Nazwa produktu: | Replika Land Rover 17-calowy samochód hurtowy Nowa aluminiowa felga Alumimun Via Jwl |
|---|---|
| Nadające się do: | LAND ROVER |
| Materiał: | A356.2 |
19-calowe kute koła ze stopu aluminium do samochodów osobowych
| Nazwa produktu: | 19-calowe kute koła ze stopu aluminium do samochodów osobowych |
|---|---|
| kolor: | srebro |
| Otwór: | 5,6 |
6-otworowe 18-calowe felgi terenowe ze stopu aluminium 4x4
| Nazwa produktu: | Nowa, dostosowana 18-calowa 6-otworowa obręcz koła ze stopu aluminium Offroad |
|---|---|
| kolor: | czarny |
| Otwór: | 5,6,8 |
13 "15" 16 "PCD 4 × 114,3 Koła Mag na rynku wtórnym ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | 13 15 16-calowe nowe felgi ze stopu aluminium, nieoryginalne felgi stalowe koła PCD 4x114,3 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |

