Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 16 inch car wheel rim ] mecz 185 produkty.
20 cali 6x114.3 6x139,7 felgi ze stopu aluminium 4x4 Offroad dla toyota fj cruisier
| Nazwa: | 20-calowe aluminiowe felgi samochodowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 20X9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Kipardo 22-calowe kute felgi aluminiowe 114,3 mm PCD
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 130 mm, 150 |
|---|---|
| ET: | 0mm, -44 |
| Gwarancja: | 3 lata |
15X6.5 16X7 17X7 Odlewane felgi aluminiowe Koła KLASA JWL VIA TS16949
| Nazwa produktu: | 15X6.5 16X7 17X7 17X8 18X7.5 18X8 felga ze stopu aluminium dla KLASA JWL/VIA/TS16949 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 Aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
15X6,5 17X8 18X7,5 18X8 TS16949 Obręcz ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | 15X6.5 16X7 17X7 17X8 18X7.5 18X8 felga ze stopu aluminium dla KLASA JWL/VIA/TS16949 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
Deep Dish 6 otworów 6x139,7 4x4 Off Road Felgi Stop aluminium
| Imię: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Aluminiowe felgi En 139,7 Pulgadas 4x4 Off Road do lekkich ciężarówek
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,20x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
6x139.7 Głębokie wklęsłe 6-otworowe aluminiowe koła terenowe
| PCD: | 6x139,7 |
|---|---|
| ET: | -44mm/-19mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Aluminiowe felgi aluminiowe z głębokim wklęsłym Land Roverem 6x139,7 17 cali
| Nazwać: | 17-calowe aluminiowe felgi 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9 |
| Szerokość: | 9 cali 17 cali |
6x139.7 20-calowe felgi aluminiowe 4X4 15mm ET z certyfikatem JWL
| PCD: | 6x139,7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
17-calowe 6x114.3 Koła do samochodów ciężarowych z chromowanego materiału
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,20x9 |
| Szerokość: | 9 cali |

