Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 16 inch car wheel rim ] mecz 185 produkty.
18 cali 6x114.3 6x139,7 4x4 Off Road Felgi aluminiowe felgi aluminiowe
| Nazwać: | 18 cali 6x114.3 6x139,7 4x4 Off Road Felgi aluminiowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Rozmiar: | 18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
PCD 6x139.7 wklęsłe felgi aluminiowe 20x12 głęboko wklęsłe do JEEP TOYOTA
| Nazwa produktu: | 20x12 suv felgi ET-44 offroad, pcd 6x139.7 4X4 felgi aluminiowe |
|---|---|
| PCD: | 139,7 mm |
| ET: | -44 |
15-calowe kute felgi aluminiowe 110 mm wklęsła konstrukcja CB
| PCD: | 139,7 mm, 5/6*139,7 |
|---|---|
| ET: | -44mm, -44mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Concave Deep Dish 6 Lugs 20 cali 6x139,7 Aluminiowe felgi
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 115 mm, 127 mm, 139,7 mm, 114,3 mm, 120,65 mm, 5/6/8*100~139,7 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 25mm, -5mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
JWL 19 "Toyota HONDA Civic A356.2 Odlewane felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | JWL 19" Toyota HONDA Civic A356.2 odlewane felgi aluminiowe |
|---|---|
| pasuje dla: | Toyota (Honda) |
| Materiał: | A356.2 |
A356.2 Materiał 15-calowe 4 otwory odlewane aluminiowe felgi
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Replika TE37 18 Cal 5 × 114,3 5 × 112 Flow Formed Alloy Wheels
| Nazwa produktu: | Replika TE37 18 Cal 5 × 114,3 5 × 112 Flow Formed Alloy Wheels |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| kolor: | Dostosowane |
Jednoczęściowe kute koła monoblokowe dla najlepszych kierowców
| Nazwa produktu: | Jednoczęściowe kute koła monoblokowe dla najlepszych zawodników |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| Kolor: | dostosowane |
Cusomized 20-calowe OEM 5x112 kute koła, czarne wykończenie
| PCD: | Dostosowane |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 40mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
VIA Kute felgi aluminiowe 40mm ET Konfigurowalny kolor
| PCD: | Dostosowane |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Gwarancja: | 3 lata |

