Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ 16 inch car wheel rim ] mecz 185 produkty.
Oem 22-calowe repliki kół Range Rovera ze stopu aluminium 120 mm
| PCD: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
6 Hole Alloy Offroad 6x139,7 Koła Felga ze stopu aluminium do toyoty ford
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
5x120 Aftermarket kute felgi aluminiowe 42mm ET
| PCD: | dostosowane |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Kuta obręcz koła ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | Kute felgi KIPARDO 18-do 24-calowe niestandardowe kute felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | stop aluminium |
| kolor: | Dostosowane |
Offroad PCD 4x4 6x139.7 Off Road felgi
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| Kolor: | dostosuj |
| Wykończeniowy: | Chrom/poler/pędzel/twarz maszyny |
Nieoryginalne repliki felg aluminiowych do malowania Land Rovera
| Nazwa produktu: | Nowe felgi aluminiowe na rynku wtórnym Replika felg aluminiowych do Land Rovera |
|---|---|
| Nadające się do: | LAND ROVER |
| Materiał: | A356.2 |
Dimond Cut A356.2 Pick Up Deep Dish 4x4 Off Road Felgi
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| kolor: | Dostosuj |
| Wykończeniowy: | okno frezowania |
JWL VIA BMW kute felgi aluminiowe Koła 8,5 cala 19 cali
| PCD: | 120mm, 112mm, 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 25mm, 30mm.25mm.35mm |
| Materiał: | STOP, Aluminium |
A356.2 5x100 5x114.3 felgi aluminiowe do Audi A5 A3
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| kolor: | Dostosuj |
| Wykończeniowy: | twarz maszyny |
20x12 PCD Spinning 20 cali 4x4 6x139,7 6x114.3 Obręcze terenowe
| PCD: | 139,7 mm |
|---|---|
| ET: | -44 |
| Gwarancja: | 36 miesięcy |

