Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ via car aluminum rim ] mecz 243 produkty.
JWL VIA 5x1143 20-calowe felgi aluminiowe odlewane Bmw
| PCD: | 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 30mm, 35mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Obręcz koła ze stopu aluminium 6x150 Offroad o szerokości 9 cali do odbioru suv
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,20x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
18-calowe 19-calowe 20-calowe felgi aluminiowe A356.2 w kolorze czarnym
| Nazwa produktu: | Hot 18 19 20-calowe aluminiowe felgi aluminiowe Black Machine Face Aftermarket Koła samochodowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
6x139.7 Głębokie wklęsłe 6-otworowe aluminiowe koła terenowe
| PCD: | 6x139,7 |
|---|---|
| ET: | -44mm/-19mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
19-calowe 20-calowe kute koła ze stopu aluminium
| Nazwa produktu: | 19-calowe 20-calowe kute koła ze stopu aluminium |
|---|---|
| Materiał: | T6061 |
| kolor: | Dostosuj |
Niestandardowe 17 18 19 20 21 22-calowe kute felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Niestandardowe 17 18 19 20 21 22-calowe kute felgi aluminiowe |
|---|---|
| Styl: | Nowy design |
| kolor: | srebro + wiele szprych |
Kute wklęsłe felgi aluminiowe 20 19 18-calowe naprzemienne
| Nazwa produktu: | Kute wklęsłe felgi aluminiowe 20 19 18-calowe naprzemienne |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
15 16 17 18 19 calowe 4 × 108 5 × 120 formowane przepływowo koła
| Nazwa produktu: | 15 16 17 18 19 Calowe 4×108 5×120 Koła formowane przepływowo |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| Kolor: | dostosowane |
A356.2 5x100 5x114.3 felgi aluminiowe do Audi A5 A3
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| kolor: | Dostosuj |
| Wykończeniowy: | twarz maszyny |
18-calowe 66,56 mm kute felgi aluminiowe odporne na korozję
| Nazwa produktu: | Felgi Kipardo PCD 5x120 19-calowe felgi aluminiowe do BMW |
|---|---|
| PCD: | 5x112/5x120 |
| ET: | 25mm~39mm |

