Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ via car aluminum rim ] mecz 243 produkty.
Na zamówienie 1995 18-calowe felgi Mercedes Benz E Class
| Nazwa produktu: | Felgi Kipardo PCD 5x120 19-calowe felgi aluminiowe do BMW |
|---|---|
| PCD: | 5*112 |
| ET: | 38mm~45mm |
17-calowe felgi aluminiowe, lekkie kute felgi wklęsłe
| PCD: | 143,1 mm, 165,1 mm, 98 mm |
|---|---|
| ET: | Dostosowane |
| Gwarancja: | 3 lata |
A356.2 Materiał 15-calowe 4 otwory odlewane aluminiowe felgi
| PCD: | 100mm, 4*100 |
|---|---|
| ET: | 35mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Suv Car 17x9 Inch Truck Wheels 130mm PCD konfigurowalny kolor
| PCD: | 130mm, 139,7mm, 114,3mm |
|---|---|
| ET: | 0mm, -10 |
| Gwarancja: | 3 lata |
ET12 Kute felgi aluminiowe Frezowanie Okna 20x10
| ET: | -12mm |
|---|---|
| Materiał: | STOP, Aluminium |
| Kolor 1: | Matowa czerń + okno frezujące + czerwona powłoka nitów frezujących; |
American Sport Car Cienkie wklęsłe felgi aluminiowe A356.2 Aluminium 19 cali
| Nazwa produktu: | Amerykański samochód sportowy wklęsłe cienkie szprychy 15 16 17 18 19-calowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 Aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
Odporne na wstrząsy 16 17 18-calowe felgi terenowe 4x4
| Imię: | KIPARDO 17-calowe felgi aluminiowe 4X4 pasują do 6X139.7 5X150 offroad 16-calowe 18-calowe koła |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
Lekkie 2-częściowe kute koła ze stopu aluminium 6061-T6
| Nazwa produktu: | Lekkie 2-częściowe kute koła ze stopu aluminium 6061-T6 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| kolor: | Dostosowane |
8X150 Ujemny offset 114,3 PCD 19 "A356.2 Car Alloy Wheels
| Nazwa produktu: | 8X150 Ujemny offset 114,3 PCD 19 "A356.2 Car Alloy Wheels |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
5x120 Aftermarket kute felgi aluminiowe 42mm ET
| PCD: | dostosowane |
|---|---|
| ET: | 20mm, 35mm, 40mm, 42mm |
| Gwarancja: | 3 lata |

