Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ via car aluminum rim ] mecz 243 produkty.
Odporne na wstrząsy 16 17 18-calowe felgi terenowe 4x4
| Imię: | KIPARDO 17-calowe felgi aluminiowe 4X4 pasują do 6X139.7 5X150 offroad 16-calowe 18-calowe koła |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
Lekkie 2-częściowe kute koła ze stopu aluminium 6061-T6
| Nazwa produktu: | Lekkie 2-częściowe kute koła ze stopu aluminium 6061-T6 |
|---|---|
| Materiał: | 6061-T6 |
| kolor: | Dostosowane |
6x139.7 20-calowe felgi aluminiowe 4X4 15mm ET z certyfikatem JWL
| PCD: | 6x139,7 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
KIPARDO Odlewane felgi aluminiowe 18-calowe aluminiowe obręcze aluminiowe polerowane Toyota
| Nazwa produktu: | KIPARDO Polerowane, frezowane 18-calowe felgi aluminiowe Al Toyota Casting |
|---|---|
| Materiał: | A356.2/Aluminium |
| Kolor: | srebro |
9-calowe 16-calowe chromowane felgi Chromowane nity Koła Jeep Offroad
| ET: | 15mm, -12mm, 15mm, -12mm |
|---|---|
| słowo kluczowe: | Konstrukcja z siatki z chromowanymi nitami |
| Wykończeniowy: | cukierkowa czerwień + chromowane nity |
LSGZL 18-calowe kute felgi aluminiowe do Bentley Mercedes Continental GT X5X6X7
| PCD: | 130 mm, 120 mm, 108 mm, 115 mm, 112 mm, 127 mm, 100 mm, 139,7 mm, 98 mm, 165,1 mm, 114,3 mm, 120,65 |
|---|---|
| ET: | 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 50mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 25mm, 0mm |
| Materiał: | aluminium, |
Obręcz koła ze stopu aluminium na rynku wtórnym
| Nazwa produktu: | Rynek wtórny 18 19 20 21 22 calowe felgi aluminiowe do samochodów z PCD 5x108 |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
Paliwo - oszczędne 18 19 20-calowe repliki felg aluminiowych
| Materiał: | A356.2 |
|---|---|
| kolor: | Dostosuj |
| Wykończeniowy: | Chrom / polski / pędzel / twarz machina |
Felgi aluminiowe Black Car 17-calowe kute czarne aluminiowe felgi na rynku wtórnym
| Nazwa produktu: | Felgi aluminiowe Black Car 17-calowe kute czarne aluminiowe felgi na rynku wtórnym |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | dostosowane |
Czarne wykończenie A356.2 Aftermarket Mag Wheels
| Imię: | Felga aluminiowa |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |

