Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ via car aluminum rim ] mecz 243 produkty.
Dostosowane kute felgi aluminiowe 19 cali do A5 A7 A8 GLE S65 C63
| PCD: | 100 mm, 108 mm, 112 mm, 114,3 mm, 115 mm, 120,65 mm, 120 mm, 127 mm, 130 mm, 139,7 mm, 143,1 mm, 165 |
|---|---|
| ET: | 0mm, 10mm, 15mm, 18mm, 20mm, 25mm, 30mm, 35mm, 40mm, 42mm, 45mm, 50mm |
| Materiał: | Aluminium T6061 |
JWL VIA 5x1143 20-calowe felgi aluminiowe odlewane Bmw
| PCD: | 5*112/5*120 |
|---|---|
| ET: | 20mm, 30mm, 35mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Sport Car wklęsłe cienkie szprychy 15-calowe odlewane felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Amerykański samochód sportowy wklęsłe cienkie szprychy 15 16 17 18 19-calowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 szt. |
6 Hole Alloy Offroad 6x139,7 Koła Felga ze stopu aluminium do toyoty ford
| Nazwać: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| Rozmiar: | 17x9,18x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
17-calowe 6x114.3 Koła do samochodów ciężarowych z chromowanego materiału
| Nazwa: | Aluminiowe koła samochodowe terenowe 4x4 |
|---|---|
| ROZMIAR: | 17x9,20x9 |
| Szerokość: | 9 cali |
Oem 22-calowe repliki kół Range Rovera ze stopu aluminium 120 mm
| PCD: | 120mm, 5x120 |
|---|---|
| ET: | 45mm, 45mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Cusomized 20-calowe OEM 5x112 kute koła, czarne wykończenie
| PCD: | Dostosowane |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 40mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
Aluminiowe felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Aluminiowe felgi aluminiowe |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| Kolor: | dostosowane |
Niestandardowe 1-częściowe 2-częściowe 3-częściowe kute felgi aluminiowe
| Imię: | KIPARDO Kute felgi aluminiowe dostosowane do indywidualnych potrzeb 1 sztuka 2 sztuki 3 sztuki produ |
|---|---|
| Materiał: | T6061 |
| kolor: | Dostosuj |

