Wszystkie produkty
-
Odlewanie felg aluminiowych
-
Kute koła ze stopu aluminium
-
Koła ze stopów lekkich formowane metodą Flow
-
Replika felg aluminiowych
-
Aftermarket Mag Wheels
-
Felgi terenowe 4x4
-
Kute koła monoblokowe
-
2-częściowe kute koła
-
3-częściowe kute koła
-
17-calowe naprzemienne felgi
-
18-calowe naprzemienne felgi
-
19-calowe naprzemienne felgi
-
Lucas Mendesniesamowite koło, dobra jakość i ładny design. -
konstantin kulebakinTo zamówienie na szlak, bo pierwszy raz kupuję kute koła.
słowa kluczowe [ via car aluminum rim ] mecz 243 produkty.
Cusomized 20-calowe OEM 5x112 kute koła, czarne wykończenie
| PCD: | Dostosowane |
|---|---|
| ET: | 30mm, 35mm, 40mm |
| Gwarancja: | 3 lata |
14 15 16 cali 4x100 4x108 5x114,3 5x100 Aftermarket Alloy Wheels
| Nazwa produktu: | Felgi aluminiowe Kipardo 14 15 16 cali 4x100 4x108 5x114,3 5x100 na rynku wtórnym |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosuj |
6x139.7 2500LBS Rozłożone 17-calowe felgi aluminiowe do Range Rovera
| Nazwa produktu: | 17 cali 6x139,7 6x114,3 4x4 aluminiowe felgi z maksymalnym obciążeniem 2500LBS |
|---|---|
| pasuje dla: | Ranger Rover |
| Materiał: | A356.2 |
Felgi aluminiowe A356.2 Land Rover Replica z niestandardowym logo
| Nazwa produktu: | Land Rover Nowo zaprojektowana replika obręczy koła ze stopu metali lekkich z 2021 roku |
|---|---|
| PASUJE DLA: | Land Rover |
| Materiał: | A356.2 |
18-calowe koło PCD 6x139,7 SUV 4x4 do lekkiej ciężarówki
| Nazwać: | Aluminiowa felga samochodowa 4x4 offroad |
|---|---|
| PCD: | 114,3 mm, 139,7 mm, 150 mm |
| ET: | 0mm, 10mm, 18mm, 12mm |
18 19-calowe kute felgi aluminiowe 5 × 100
| Nazwa produktu: | Felgi aluminiowe o niestandardowych rozmiarach 18 18 19-calowych kutych kół ze stopów lekkich |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 |
| kolor: | Dostosowane |
Koła terenowe Deep Lip 4x4
| Nazwa produktu: | 20 22 24-calowe obręcze ze stopu aluminium Koła 4x4 Koła OffRoad |
|---|---|
| kolor: | czarny brązowy |
| Otwór: | 5,6,8 |
Zamiennik OEM 17 cali 18 cali 5x114,3 odlewane felgi aluminiowe
| Nazwa produktu: | Aluminiowe niestandardowe 17-calowe nowe felgi samochodowe 18-calowe felgi aluminiowe 5x114.3 obręcz |
|---|---|
| Materiał: | A356.2 aluminium |
| MOQ: | 4 części |
Nieoryginalne repliki felg aluminiowych do malowania Land Rovera
| Nazwa produktu: | Nowe felgi aluminiowe na rynku wtórnym Replika felg aluminiowych do Land Rovera |
|---|---|
| Nadające się do: | LAND ROVER |
| Materiał: | A356.2 |
Zamiennik OEM 16x6,5 17x6,5 5x114,3 Odlewane felgi aluminiowe
| Materiał: | 2019 gorące 16x6.5 17x6.5 5x114.3 felgi aluminiowe felgi odlewnicze na sprzedaż |
|---|---|
| MOQ: | 4 szt. |
| typ koła: | 2021 projekt |

